ДА ПИТАМ !

...за всичко свързано с "Клуб Форд България" и неговите потребители
Потребителски аватар
kolef
потребител
потребител
Мнения: 123
Регистриран: 09 дек 2006, 09:49
Модел на автомобила: совалка
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

ДА ПИТАМ !

Мнение от kolef » 01 фев 2007, 10:56

преди броени дни във форума се зароди малък "спор" между мене и един от модовете.За това сега ще копирам някои от постовете и моля да ми кажете, с какво го предизвиках ?
И така, мястото е "клуб форд България ->кафене->probe"
!=kolef: охааа, млада мацка, синеока, във червено пробе.... край, влюбен съм! и в двете !!!
п.с.- гурутата да си пият биричката, мацката с колата за мене
!=nikolovvd-Гуру:180 коня + 3 кучета + мацка , няма ли да се претовариш?
Незабравяй, че мацката и тя е жена!
Добре, че темата е в КАФЕ. До сега да са ни изритали, ако бяхме в МОЯТА КОЛА
.... До тук добре, лафа върви, но нали за това е "кафене"-Кафе, чай, безалкохолно и СЛАДКИ ПРИКАЗКИ. (там го пише)
но...
!=mrdds-Гуру:или поне kolef да си пише на лично с колежката като се е влюбил толкова.
Не обръщайте авто форума на сайт за запознанства,молим!
Все пак това нее чат
....
Тук някъде някой мод ме беше пратил в "svalki.com" ili "flirt4e.." -което предизвика следващия ми пост, но сега е ИЗТРИТО, без да е отбелязано "последна промяна направена от.. на..."
!=koleff: пффф! А бе, вие да не сте оперирани от чувство за хумор ? нали уж "Кафене" е ГОВОРИЛНЯТА на форума ? или бъркам ?? човек не може и един майтап да си направи с момичето..
Първо я посрещате на нож, после и местите темата,сега и закачките с нея са недопустими..а ето виждам, че и темата и в раздел "Моята кола" е заключена .. Да не би да сте и женомразци ???
!=cossy-модератор: Ma нещо много на сериозно се взехте. Темата в Моята кола аз я пуснах и я заключих защото самата Milla не искаше там тема. Коментари и за колата и за нея може да оставяте тук, но ако са просташки или заядливи ще отидат в кофата. Освен това, малко ми трябваше да изтрия поста ти, защото това което си написал за мен са апсолютни глупости. Колкото до това дали съм/сме женомразци - аз съм и ся кфо?! Айде не си прави заключения без да знаеш какво, как и защо
=kolef: Добре, добре, ще си говорим само и единствено за FORD ! И ще бъдем от сериозни по-сериозни !
не разбрах само за кое намекваш че е просташко, ама нейсе, ще го преживеем някак си.
Накара ме да прочета 5 пъти темата, за да видя каде и какви ГЛУПОСТИ съм писал за тебе, но не открих такива..
И последно, никакви заключения не съм правил, само се чудех, вземайки в предвид посрещането на милата дама, която може и да ми е дъщеря.. и не ме пращайте с нея в свалки или флиртче...някак си е доста...
Ама, както го е казал народа- каквото-такова..
Със здраве !
edit cossy: ако искаш да ми кажеш нещо или използвай личните или icq

Та да питам де, ако все пак някой ми отговори или ако не ми !изтрият! поста : кое в случая е "ПРОСТАШКО и ЗАЯДЛИВО" ???? И защо ме "заплашват" със: "..Освен това, малко ми трябваше да изтрия поста ти, защото това което си написал за мен са апсолютни глупости.." след като в "права и задължения на модератора" пише:
5. Модераторът няма право да трие теми и мнения, а да ги премества в съответната рубрика!
6. Модераторът има право да трие единствено и само мнения от нерегистрирани юзъри, които противоречат грубо на правилата.
По точка 6 : мисля, че не съм "мерегистриран", след като пиша във форума! И тук е въпроса: КОЙ от постовете ми "противоречи ГРУБО на правилата" ??
И последно: cossy- "..защото това което си написал за мен са апсолютни глупости.." - къде виде нещо писано за себе си? че аз не го виждам ..?

Потребителски аватар
kolef
потребител
потребител
Мнения: 123
Регистриран: 09 дек 2006, 09:49
Модел на автомобила: совалка
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от kolef » 01 фев 2007, 11:00

Забравих да спомена- ЛС ги използвам само за свалки !
Тук желая да бъдем открити , за да може всеки желаещ да прочете и разбере за какво става дума!
и накрая- ИЗВИНЯВАМ се за големината на поста, но се постарах да го съкратя доколкото е възможно..

Потребителски аватар
cossy
потребител
потребител
Мнения: 4564
Регистриран: 22 яну 2005, 22:20
Модел на автомобила: Ескорт 1.6 -> 2.0 16V
Status: Извън линия

Мнение от cossy » 01 фев 2007, 11:07

Значи, не знам защо се взе за жертва. Това което бях написал беше за всички, ти реши, че е само за теб :roll: Аз ли съм виновен!? Затова ти казах, че мнението ти е глупост и исках да го изтрия :idea: А това, че до мен няма нещо адресирано, значи ли, че не може да са глупости?! Темата е за форд и дори момичето помоли да си говорим за марката?! Кое не разбра, кое не ти стана ясно!?

п.п. Само за едно ти казвам браво, че не го написа това в темата на Milla :idea:
Изображение

Потребителски аватар
kolef
потребител
потребител
Мнения: 123
Регистриран: 09 дек 2006, 09:49
Модел на автомобила: совалка
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от kolef » 01 фев 2007, 11:16

след като в поста си отговаряш на МОИ въпроси, (за темата на Milla в "моята кола", за "женомразците"..) си правя извода, че целия ти пост е отправен към мене! Още повече, че в края на следващия МИ пост има ТВОЕ писание ( edit cossy: ако искаш да ми кажеш нещо или използвай личните или icq ) което потвърждава всичко това, а именно, че се обръщаш към мене !

Потребителски аватар
kolef
потребител
потребител
Мнения: 123
Регистриран: 09 дек 2006, 09:49
Модел на автомобила: совалка
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от kolef » 01 фев 2007, 11:18

п.с. - в този форум може да съм отскоро, но от доста време влизам в други форуми, така че ми е известно кое къде... макар и понякога да има грешки, но кои човек не греши ? :wink:
И една малка шегичка, ако ми позволиш: след като казваш че си женомразец, и понеже може да не се засечем тия дни- Честит празник утре *00120*
това и да го изтриеш, няма да имам нищо против, опитвам се да охладя малко атмосферата :D

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Мнение от nikolovvd » 01 фев 2007, 11:40

kolef, явно нещо сте се е объркали и не сте се разбрали. Ясно е че всичко бе на шега, но понякога и модераторите имат лоши дни. Тогава е по-добре при забележка да си траем, че иначе гледай какво става - кофи мастило на вятъра. С тебе сме горе долу набори и би трябвало да сме по-въздържани и толерантни към по-младите. *00201*

Потребителски аватар
kolef
потребител
потребител
Мнения: 123
Регистриран: 09 дек 2006, 09:49
Модел на автомобила: совалка
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от kolef » 01 фев 2007, 11:53

nikolovvd написа:kolef, явно нещо сте се е объркали и не сте се разбрали. Ясно е че всичко бе на шега, но понякога и модераторите имат лоши дни. Тогава е по-добре при забележка да си траем, че иначе гледай какво става - кофи мастило на вятъра. С тебе сме горе долу набори и би трябвало да сме по-въздържани и толерантни към по-младите. *00201*
Напълно съгласен !!! когато съм сгрешил, се извинявам и си понасям последствията, но когато ме хокат без причина...
За лошите дни- всеки има, така е, но аз лично в такива моменти тръгвам из балкана, или просто отивам на стадиона.. а не си изкарвам яда на никой от обкръжаващите ме.. какво например ми е виновна жената, че cossy ме е ядосал :? или обратното .. ? :D трябва ли да си изкарвам яда на някой, който няма никаква вина за ядовете ми ? :(

Потребителски аватар
cossy
потребител
потребител
Мнения: 4564
Регистриран: 22 яну 2005, 22:20
Модел на автомобила: Ескорт 1.6 -> 2.0 16V
Status: Извън линия

Мнение от cossy » 01 фев 2007, 12:03

Не мисля, че съм си го изкарал на теб или че съм имал лош ден. За женомразците беше единственото подхвърляне към теб, но както виждам си приел всичко присърце. Пак ти повтарям написаното се отнасяше за всички. Ако толкова много искаш ще оставя други да модерират твоите мнения във форума, дано това те удовлетвори, защото нямам нито време, нито нерви да се заниамвам с такива буквално ГЛУПОСТИ. И пак ще ти кажа, че в темата ти съобщенията ти простеят както да бибиткаш на някоя жена по тротоара... Въпрос на възпитание.
Изображение

Потребителски аватар
kolef
потребител
потребител
Мнения: 123
Регистриран: 09 дек 2006, 09:49
Модел на автомобила: совалка
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от kolef » 01 фев 2007, 12:26

cossy написа:Не мисля, че съм си го изкарал на теб или че съм имал лош ден. За женомразците беше единственото подхвърляне към теб, но както виждам си приел всичко присърце. Пак ти повтарям написаното се отнасяше за всички. Ако толкова много искаш ще оставя други да модерират твоите мнения във форума, дано това те удовлетвори, защото нямам нито време, нито нерви да се заниамвам с такива буквално ГЛУПОСТИ. И пак ще ти кажа, че в темата ти съобщенията ти простеят както да бибиткаш на някоя жена по тротоара... Въпрос на възпитание.
:shock: мдаааа, въпрос на възпитание.. да кажеш на някой че говори (пише) простотии от позицията на по-висшестоящ (но не и на по-умен) !!! Това, че си комп. специалист (или какъвто си там) не означава, че коефицента ти е над 150.. и то се вижда тук!! Това с "бибиткането" е типично за сукалчетата, които се мислят за гении .. този период аз отдавна го надживях..
Благодаря за определението "простеещи съобщения" , което приемам за намек да не пиша повече във форума. Сега не ми остава нищо друго, освен да го напусна, но първо ще изчакам 3 дни, за да видя дали някой Админ ще вземе отношение по въпроса и тогава, вземайки в предвид мнението му,(ако има такова) ще решавам какво да правя.. Не че форума без мене ще загине, далече съм от тази мисъл.. НО с такива модератори, обиждащи на всяка своя дума обикновенните форумци..

Потребителски аватар
cossy
потребител
потребител
Мнения: 4564
Регистриран: 22 яну 2005, 22:20
Модел на автомобила: Ескорт 1.6 -> 2.0 16V
Status: Извън линия

Мнение от cossy » 01 фев 2007, 12:39

Значи, пишеш без да четеш... казах
че в темата ти съобщенията ти простеят
като визирам само и единствено написаното в темата за PROBE :roll: Примера за бибиткането ти го дадох не за да кажеш, че си го надживял, ами за да го съпоставиш с твоите коментари. Коефициента ми на интелигентност няма да го коментирам с Вас г-н КолеФ :idea: Освен това никога, никога и пак никога не съм се поставял над някой във форума или съм парадирал, че съм модератор, ако не е така някой да ме поправи :idea:
Изображение

Потребителски аватар
kolef
потребител
потребител
Мнения: 123
Регистриран: 09 дек 2006, 09:49
Модел на автомобила: совалка
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от kolef » 01 фев 2007, 12:51

cossy написа:Значи, пишеш без да четеш... казах
че в темата ти съобщенията ти простеят
като визирам само и единствено написаното в темата за PROBE :roll: Примера за бибиткането ти го дадох не за да кажеш, че си го надживял, ами за да го съпоставиш с твоите коментари. Коефициента ми на интелигентност няма да го коментирам с Вас г-н КолеФ :idea: Освен това никога, никога и пак никога не съм се поставял над някой във форума или съм парадирал, че съм модератор, ако не е така някой да ме поправи :idea:
"...в темата ТИ съобщенията ТИ простеят.."
значи ти пишеш в темата МИ без да мислиш...
Аз нямам какво повече да кажа тук, не си прави труда да отговаряш, освен ако не държиш последната дума да е твоя !

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от la4o » 01 фев 2007, 12:59

Ких... - Извинявайте че ви прекъсвам...

@колеф :) и аз и бях хвълил око на тази тема... мислех да се поразшетам и да поизтрия... но сме говорили че всеки модератор си решава и че админите гледат да не се намесват... (понякога не го спазвам де, но се опитваме)

В случая е станало така, че чашата е "преляла" след твоя пост... и на мен ми се е случвало... пишат, пишат и на финала мене като ме фанат лудите, го отнесе последния... моите извинения за тези случаи.

Сигурен съм че и двамата сте готини хора, но понеже готините хора обикновенно са умни, не обичат да падат по гръб, в момента се опитвате да има надделял :)

Предлагам ви да не продължавате със спора... пък и изпълних молбата за намеса на админ... просто нещата влизат в лични нападки, за което и двамата не сте прави, а съм сигурен, че и двамата сте с грешни впечатления един от друг... :)

Мисля че нито колеф е нарушил някакви правила, нито коси е краен в забележките си... не искам да взимам страна... не смятам че спора е основателен за да взема страна...

Колеф, ще се радвам ако се откажеш от идеята да напускаш форума... Всеки нов е плюс, а всеки напуснал два минуса...

За сдобрение, бих ви почерпил и двамата по едно от моето... :)

П.С Днес съм в изключително добро настроение... един от най-добрите ми приятели от днес си има дъщеря... също днес брат ми става на 14... първото малко го изпих още в 10...

Та, нека не разваляме деня :) (това е лична молба :))

Поздрави,
la4o

Потребителски аватар
cossy
потребител
потребител
Мнения: 4564
Регистриран: 22 яну 2005, 22:20
Модел на автомобила: Ескорт 1.6 -> 2.0 16V
Status: Извън линия

Мнение от cossy » 01 фев 2007, 13:03

La4o ако беше лично щях да му трия всеки пост в който е добавял нещо, вместо да натисне бутончето "промени". Просто няма какво да коментирам, а темата стана твоя защото се орева целия форум за личното отношение към теб. И пак не виждам смисъл и от тази тема, всичко можеше да се изясни на лични, н от воя воля. La4o с тебе ще си говорим допълнително :D
Изображение

Потребителски аватар
kolef
потребител
потребител
Мнения: 123
Регистриран: 09 дек 2006, 09:49
Модел на автомобила: совалка
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от kolef » 01 фев 2007, 13:42

la4o написа:Ких... - Извинявайте че ви прекъсвам...

@колеф :) и аз и бях хвълил око на тази тема... мислех да се поразшетам и да поизтрия... но сме говорили че всеки модератор си решава и че админите гледат да не се намесват... (понякога не го спазвам де, но се опитваме)

В случая е станало така, че чашата е "преляла" след твоя пост... и на мен ми се е случвало... пишат, пишат и на финала мене като ме фанат лудите, го отнесе последния... моите извинения за тези случаи.

Сигурен съм че и двамата сте готини хора, но понеже готините хора обикновенно са умни, не обичат да падат по гръб, в момента се опитвате да има надделял :)

Предлагам ви да не продължавате със спора... пък и изпълних молбата за намеса на админ... просто нещата влизат в лични нападки, за което и двамата не сте прави, а съм сигурен, че и двамата сте с грешни впечатления един от друг... :)

Мисля че нито колеф е нарушил някакви правила, нито коси е краен в забележките си... не искам да взимам страна... не смятам че спора е основателен за да взема страна...

Колеф, ще се радвам ако се откажеш от идеята да напускаш форума... Всеки нов е плюс, а всеки напуснал два минуса...

За сдобрение, бих ви почерпил и двамата по едно от моето... :)

П.С Днес съм в изключително добро настроение... един от най-добрите ми приятели от днес си има дъщеря... също днес брат ми става на 14... първото малко го изпих още в 10...

Та, нека не разваляме деня :) (това е лична молба :))

Поздрави,
la4o
la4o, благодаря за мнението ти, но има нещо, с което не съм съгласен, а то е : "..нито коси е краен в забележките си... " За близо четиридесет години живот никой до сега не ми е казвал,че говоря простотии,при положение че контактувам с неограничен брой хора, а тук се намери някакъв си... и това ако не е крайност... И да ми сравнява постовете с бибиткане ... Какво повече да кажа ?
Благодаря и за предложението да остана във форума, но с такива определения по мой адрес... не мисля! Но пък съм казал, че ще изчакам 3 дни, може пък и нещо да се случи, което да ме задържи тук..
И последно, но от първостепенна важност: наздраве за РД-то на брат ти и за дъщеричката на приятеля ти :drink:

Потребителски аватар
cossy
потребител
потребител
Мнения: 4564
Регистриран: 22 яну 2005, 22:20
Модел на автомобила: Ескорт 1.6 -> 2.0 16V
Status: Извън линия

Мнение от cossy » 01 фев 2007, 14:03

****
охааа, млада мацка, синеока, във червено пробе.... край, влюбен съм! и в двете !!!
п.с.- гурутата да си пият биричката, мацката с колата за мене
****
няма да я гоня, ще и устроя засада а ит я няма да ми бяга ))
****
мдааа, прав си, ама пипна ли мацката, пипвам и пробето
****
Е.. аз съм 140 кила без песовете
шегичка, с песовете ще се справя някак си , не е проблем само ти ми се виждаш малко по-...трудна, ама и за това има начини
Това са ти мненията, не са ли в стил бибиткане ми кажи!? Да не говорим, че го обърна и на чат. Няма повече да коментирам, избора да посещаваш който и да е форум си е твой личен избор и никой не те ограничава в това. Приятен ден.
Изображение

Потребителски аватар
mrdds
потребител
потребител
Мнения: 3127
Регистриран: 23 фев 2006, 12:26
Модел на автомобила: S max 2.0 Diratec HE 2007 titanium
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от mrdds » 01 фев 2007, 14:04

la4o написа:За сдобрение, бих ви почерпил и двамата по едно от моето... :)
la4o

Тюламорче ли *00935*
@ Cossy скарай ми се и на мен,че и аз да намажа от сдобряването *00110*
Шегувам се! Извинете! :cry:
Време е да спре спора и да няма сърдити и напуснали форума.

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Мнение от nikolovvd » 01 фев 2007, 14:09

Е-е-е-е! Много си нахален. :P Хората 4 дни се борят за почерпката и прахоляк вдигнаха, а ти веднага да се наместиш. *00127*

Потребителски аватар
valboy
потребител
потребител
Мнения: 1476
Регистриран: 20 фев 2005, 16:12
Status: Извън линия

Мнение от valboy » 01 фев 2007, 14:52

kolef от се сърдиш бре, човек! Аз като сгреша па си трая после, а не почвам да дигам гири за да ми видят глупостите даже и тези, които случайно са ги пропуснали!
"бибиткането" .......- някой неща се превъзмогват други не!... или поне не напълно!
Та дай со кротце, со благо да си правим спам тихо и незабележимо... Ето виж моите мнения- без да разбирам от коли и без да са ми правили забележки виж колко съм ги избацал, та чак paci се дразни вече!

Потребителски аватар
jlpetkov
потребител
потребител
Мнения: 729
Регистриран: 18 яну 2007, 08:59
Модел на автомобила: BMW 318ti 95'мтехник шпер; Ford Fiesta 1,6i 16V '94 АГУ
Местоположение: София, в едно гето наречено Обеля-2
Status: Извън линия

Мнение от jlpetkov » 01 фев 2007, 15:30

*00118* *167* леле, дамата с пробето как раздвижи атмосферата!
май трябва най-официално да поканим всички страни на срещата в неделя в софия та да се реши въпроса на "най-високо" ниво (или на "най-ниско" ако се срутят под масата от пиене) :P

Потребителски аватар
valboy
потребител
потребител
Мнения: 1476
Регистриран: 20 фев 2005, 16:12
Status: Извън линия

Мнение от valboy » 01 фев 2007, 15:33

Ееее там гледаме да не се рутиме под масата щот сме с колите все пак, трябва някакси да се доберем до някоя от седалките! :lol:

Отговори

Върни се в “Предложения, похвали и оплаквания”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 77 госта