АГУ

Остана ли някой да кара на бензин? LPG, Метан. Съвместимост, проблеми, препоръки.
Потребителски аватар
Brock
потребител
потребител
Мнения: 2226
Регистриран: 15 фев 2005, 11:49
Модел на автомобила: Mondeo 1.6 16V - 94г. - комби АГУ
Местоположение: София, Гео Милев
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Brock » 19 апр 2005, 14:24

Greek написа:Всичко това е много добре , но не се ли доближаваме със всичките тези устройства към цената на руския ГИГ (а и не на последно място да не забравяме техниката на майсторското изпълнение...)
Тя работата май отива на кантар :roll:

За информация, цената на ГИГ е ~1200лв. :shock:


:twisted:

sharp
потребител
потребител
Мнения: 38
Регистриран: 10 мар 2005, 22:43
Модел на автомобила: Mondeo 1.8 16v
Status: Извън линия

Мнение от sharp » 19 апр 2005, 19:50

Greek написа:Всичко това е много добре , но не се ли доближаваме със всичките тези устройства към цената на руския ГИГ (а и не на последно място да не забравяме техниката на майсторското изпълнение...)
Тя работата май отива на кантар :roll:
За цени не съм говорил.Ориентировъчно за нови компоненти от различни марки-около 450-500 лв.Ако има желание за части втора ръка(примерно бутилка,ламбда-контрол и др. по възможност)-приближаваме се до 250-300лв с електрониката.Въобще какво да ти кажа-ел ключа за ел. изпарители се намира за 20-25 лв. Отиваш в магазин за електроника и виждаш как можеш да си сглобиш ключа за 10 лв.Всичко е въпрос на удобство и бързина.
Качеството на ГИГ-овете няма да коментирам,не съм имал близки срещи с тях,но впечатленията на собственици са или много добри или много лоши.Не се наемам да хвърлям стотинка на кое ще случа,при положение че едно Мондео струва 4 ГИГ-а. :shock:
Ако наистина уважавате колите си-караите ги на бензин.Газова не съм видял някой да слага за гъзария :D

Отговори

Върни се в “АГУ - Алтернативни Горивни Уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 70 госта