питане по въпроса с газта кой каква газова има на мондеото

Остана ли някой да кара на бензин? LPG, Метан. Съвместимост, проблеми, препоръки.
chery
Status: Извън линия

питане по въпроса с газта кой каква газова има на мондеото

Мнение от chery » 08 юни 2005, 18:23

здравете фенове на марката мондео ,значи интересува ме много кои каква газова или метанова има и какви са му наблюденията как се даржи колко гори наи мн ме интересува да ли е праскал трабите абе давате всякакво инфо че ще слагам май нормална на моето :cry: няма пари кво да се прави

Beerdrinker
потребител
потребител
Мнения: 13
Регистриран: 05 юни 2005, 12:32
Модел на автомобила: Scorpio 2.9 V6
Местоположение: София
Status: Извън линия

газ:))

Мнение от Beerdrinker » 08 юни 2005, 18:29

..ами много зависи от уредбата - моята е ловато и сум доволен,,,,но все пак за всеки двигател са важни доста показатели на самата уредба ,а не само марката и.....

chery
Status: Извън линия

Мнение от chery » 08 юни 2005, 18:33

така е ама твойте траби кви са метални ли кав мотор си

Beerdrinker
потребител
потребител
Мнения: 13
Регистриран: 05 юни 2005, 12:32
Модел на автомобила: Scorpio 2.9 V6
Местоположение: София
Status: Извън линия

ГАЗ

Мнение от Beerdrinker » 08 юни 2005, 18:56

колата ми е Скорпио ....казвам го на база опит от други коли които съм имал ...иначе по големите двигатели са по добри за газ ....

chery
Status: Извън линия

Мнение от chery » 08 юни 2005, 19:03

по принтзип ви питам щото вече не знам на кои да вярвам вчера се возих на едно мондео същото като моето обаче такси и беше на метан та тои ми разправя , че бил преди тва с обикновена газова и нямал проблем никав варвяло идеално е не беше от най запазените :D ама варвеше наистина
иначе на мене ми е ясно че газовия инжекцион е най добре ама все пак говорим за пари :shock:

Beerdrinker
потребител
потребител
Мнения: 13
Регистриран: 05 юни 2005, 12:32
Модел на автомобила: Scorpio 2.9 V6
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от Beerdrinker » 08 юни 2005, 19:19

като гледаш кво става с бензина - каквато и газова да сложиш - пак е на далавера:)

chery
Status: Извън линия

Мнение от chery » 08 юни 2005, 19:28

мн ясно то не се издаржа вече с тойа бензин

sharp
потребител
потребител
Мнения: 38
Регистриран: 10 мар 2005, 22:43
Модел на автомобила: Mondeo 1.8 16v
Status: Извън линия

Мнение от sharp » 12 юни 2005, 23:15

Здравей,chery! Ако имаш път през Карлово,пиши ми и ще ти покажа газовата на моето( 1.8 с пластмасови колектори). Ако щеш даже взимай камера да снимаш,че и на мен ми писна всеки да разправя колко "зор" се слага газ на Мондео. И разхода ще сверим.
Жал ми е като слушам как ви карат да си слагате инжекциони и т.н.,а бензина е по 1.75 лв.

chery
Status: Извън линия

Мнение от chery » 12 юни 2005, 23:29

добре , с нормална газова ли си ако можеш да ми кажеш каде е сложи и за колко пари ще е супер както и ква марка е или снимка да и направиш иначе ще мина при парва вазмогност. От колко време я имаш.

Потребителски аватар
Brock
потребител
потребител
Мнения: 2226
Регистриран: 15 фев 2005, 11:49
Модел на автомобила: Mondeo 1.6 16V - 94г. - комби АГУ
Местоположение: София, Гео Милев
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Brock » 13 юни 2005, 10:21

Скоро ще се включа активно в тази тема - като сложа газовата утре ще направя и снимки и ще пиша как стоят нещата. Ще е обикновена + ламбдаконтрол /стъпково моторче което пуска необходимото количество газ, като взима данни от ламбда сондата и други датчици/ Ориентировачната цена е към 800-850лв, ама ще видиме :roll:

:twisted:

chery
Status: Извън линия

Мнение от chery » 13 юни 2005, 18:43

добре тва е добра идея малко скапичка ама пак е нещо че с тоя бензин ни се ......................................... :D

Потребителски аватар
Brock
потребител
потребител
Мнения: 2226
Регистриран: 15 фев 2005, 11:49
Модел на автомобила: Mondeo 1.6 16V - 94г. - комби АГУ
Местоположение: София, Гео Милев
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Brock » 14 юни 2005, 10:24

Заключвам тази тема, защото в рубриката АГУ я има същата "Газова за мондео" - просто се дублира. Мисля, че никой няма нищо против :wink:
Ако има против, нека да го кажат без да се притесняват и веднага я отключвам :lol:


:twisted:

Заключена

Върни се в “АГУ - Алтернативни Горивни Уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 94 госта