Форд Фиеста 1.3 16V

Какво, къде и как мога да намеря? Справочник на Форд Фена.
Отговори
Потребителски аватар
Bukmop92
потребител
потребител
Мнения: 7
Регистриран: 01 окт 2010, 23:21
Модел на автомобила: Ford Fiest 1.3 16V 1996
Status: Извън линия

Форд Фиеста 1.3 16V

Мнение от Bukmop92 » 19 яну 2011, 19:18

Искам да попитам колко пари горе долу излиза Турбина за Фиеста 1.3 16в 1996 година
И след монтирането какво трябва да се направи защото от приятели съм чул доста неща но не знам колко са верни.
Едно от тях е "Трябва да смениш буталата защото турбото ще ги стопи ..."
Благодаря предварително.
П.П: Извинявам се ако съм объркал темата и ще помоля ако е възможно да не бъде трита а просто преместена там където и е мястото.
Изображение
Всичко което ни вълнува е пред очите ни, въпрос на време е да го открием ! Аз го открих. Сега е ваш ред :)

Потребителски аватар
DigiPro
потребител
потребител
Мнения: 4336
Регистриран: 08 фев 2005, 23:15
Модел на автомобила: служебен C-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен B-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен Fusion 1,4 Duratec 16V.
ex Fiesta Si 1,6 16V MK3,5
ex Fiesta 1,1i MK3
Местоположение: Велико Търново
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста 1.3 16V

Мнение от DigiPro » 19 яну 2011, 20:02

Това с турбината не е както го мислиш - да си купиш една турбина, да я завинтиш някак си към мотора и да наказваш бързи голфове.
Най-общо казано не си струва главоболията и финансите. Най-добрият вариант, ако наистина си намерил хилядарка за харчене е двигател 1,7 125 к.с. от някоя блъсната Puma. Но трябва да помислиш и за по-добри спирачки и окачване.
Има поне 10-15 теми в раздел тунинг, които започват като твоята и свършват доникъде.

Потребителски аватар
Bukmop92
потребител
потребител
Мнения: 7
Регистриран: 01 окт 2010, 23:21
Модел на автомобила: Ford Fiest 1.3 16V 1996
Status: Извън линия

Re: Форд Фиеста 1.3 16V

Мнение от Bukmop92 » 20 яну 2011, 19:07

DigiPro написа:Това с турбината не е както го мислиш - да си купиш една турбина, да я завинтиш някак си към мотора и да наказваш бързи голфове.
Най-общо казано не си струва главоболията и финансите. Най-добрият вариант, ако наистина си намерил хилядарка за харчене е двигател 1,7 125 к.с. от някоя блъсната Puma. Но трябва да помислиш и за по-добри спирачки и окачване.
Има поне 10-15 теми в раздел тунинг, които започват като твоята и свършват доникъде.
Благодаря за отговора :)
Изображение
Всичко което ни вълнува е пред очите ни, въпрос на време е да го открием ! Аз го открих. Сега е ваш ред :)

Отговори

Върни се в “АВТОЧАСТИ И АКСЕСОАРИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта