Преден десен прозорец

Какво, къде и как мога да намеря? Справочник на Форд Фена.
Отговори
Dimixx
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 30 юли 2008, 10:00
Модел на автомобила: Fiesta '93 (някъде там е не съм сигурен)
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Преден десен прозорец

Мнение от Dimixx » 26 яну 2011, 02:10

Здравейте,
искам да попитам къде мога да си намеря преден десен прозорец(прозореца на вратата на пасажера). Знам за Кобра, но искам да попитам и за някои други по-неизвестни места с може би по ниски цени. Мисля че и втора ръка стъкло ще ми свърши идеална работа. Карам Форд Фиеста 94-та година и за нещастие днес усетих отново нашата действителност..( за едно умряло радио ще ти изпотрошат колата) :|
Поздрави.

Потребителски аватар
Pyrhel
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 12 авг 2010, 20:51
Модел на автомобила: няколко други марки +
Mondeo Titanium X 2.2 TDCi
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Преден десен прозорец

Мнение от Pyrhel » 26 яну 2011, 02:55

Сядаш пред компюъра, отваряш mobile.bg, цъкаш на автомобили на части, твоята марка и модел и почваш на един по един да звъниш. Каквото ми е трябвало от морга - обявите са извадени в един тефтер, хващам телефона и почвам наред според близостта.

За пример ще ти дам следното нещо. Последно за една кола ми трябваха страничен еърбег и модул за еърбеците. В магазина ми искаха 800 лева за еърбега (за 1 :!:) и 400 лева за модула (тогава нямах нужните приспособления за препрограмиране на модули). Софиянци ми искаха 200 лева за еърбег и 100 лева за модул. Хванах да търся и от една пловдивска морга взех модула, + целия салон + волана (с еърбег) за 200 лева.

Та... всичко е въпрос на търсене. Автоморгите са твоят приятел _friends_

Отговори

Върни се в “АВТОЧАСТИ И АКСЕСОАРИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта